Capcom chwali się sprzedażą Resident Evil: Village

Z nowych informacji na temat Resident Evil: Village wynika, że projekt nadal cieszy się sporą popularnością.

@ 11.05.2022, 21:06
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Capcom chwali się sprzedażą Resident Evil: Village

Resident Evil: Village zadebiutował mniej więcej rok temu. Tytuł zyskał wówczas przychylność graczy, a także bardzo solidne oceny od recenzentów (w tym od nas). Nie powinno więc nikogo dziwić, że do tej pory sprzedał się w naprawdę imponującym nakładzie.

Firma Capcom podsumowała swój ostatni kwartał fiskalny. Z publikacji dowiadujemy się, że Resident Evil: Village rozszedł się już w nakładzie 6,1 mln egzemplarzy na całym świecie. Biorąc pod uwagę, że w styczniu, czyli po trzecim kwartale, raportowano 5,7 mln opchniętych kopii, gra nadal świetnie się sprzedaje - choć już nieco wolniej.

Zainteresowanie produkcją wzrośnie na pewno w kolejnych miesiącach. Capcom przygotowuje bowiem dodatki dla Resident Evil: Village, mające trafić do wszystkich zainteresowanych posiadaczy podstawki. Niestety w tym momencie nie wiemy kiedy dokładnie to nastąpi, ale jak tylko poznamy szczegóły, nie omieszkamy się nimi z Wami podzielić.

Resident Evil: Village dostępne jest obecnie na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli rozważacie zakup, zerknijcie na naszą recenzję, a w przypadku zainteresowania wersją PC, także na jej wymagania sprzętowe. Pamiętajcie też, że na naszych łamach znajdziecie kompleksowy poradnik oraz analizę zakończenia.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   13:32, 12.05.2022
Mają o jednego klienta mniej ze względu na brak polskiego tłumaczenia w grze Smutny Smutny Smutny

Szanujmy się. Włosi nie pozostawili na nas suchej nitki za brak dubbingu w DL 2 w ich ojczystym języku, a Polacy mają potulnie zgadzać się na brak choćby samych napisów ?

Łaski bez :/ Szanujmy się !!!
1 kudosBarbarella.   @   14:01, 12.05.2022
Cytat: balic87
Włosi nie pozostawili na nas suchej nitki za brak dubbingu w DL 2 w ich ojczystym języku,

A wydawało mi się że zombiaki w DL 2 są zdubbingowane i gadają po włosku - AAAAA, GHAAA ,GRRHAA !!! A reszta ludzi siłą rzeczy gada po ludzku. Pokręcony
A swoją drogą jest kilka gier z których musiałam zrezygnować ze względu na brak polonizacji , nawet tej fanowskiej nieoficjalnej .RE Village zdaje się jest na Graj Po Polsku no ale Residenty to nie moje klimaty więc nie sprawdzałam tego.