Activision przyznaje, że Call of Duty: Vanguard nie spełniło oczekiwań

Wydawca wie jednak co zrobił źle i zapowiada, że Call of Duty: Modern Warfare II zostanie potraktowane zupełnie inaczej.

@ 05.05.2022, 14:08
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Activision przyznaje, że Call of Duty: Vanguard nie spełniło oczekiwań

Zeszłoroczna odsłona Call of Duty, czyli Vanguard, nie była jakoś szczególnie mocno promowana, ani tym bardziej rozchwytywana przez graczy. Wydawca, Activision, dostrzegł swoje błędy i zapowiada, że tegoroczne premiery z serii Call of Duty zostaną potraktowane inaczej.

Call of Duty to jedna z najpopularniejszych serii gier na świecie. Mimo to w ostatnim roku ponad 50 milionów graczy postanowiło zrezygnować z regularnego obcowania z nią. Activision przyznaje, że Call of Duty: Vanguard nie spełniło pokładanych w nim nadziei, jednocześnie przyznając, że wie w czym tkwi problem.

Wydawca uważa, że słaba sprzedaż jest wynikiem "kiepskiej realizacji". Klimaty drugiej wojny światowej podobno niezbyt spasowały "części społeczności", a prócz tego deweloper gry "nie dostarczył odpowiedniej liczby innowacji". Oba te problemy zostaną zniwelowane w tegorocznym Call of Duty: Modern Warfare 2, które powstaje w studiu Infinity Ward.

"Mamy najbardziej ambitny plan w historii Call of Duty, z ponad 3000 ludzi pracujących nad marką oraz powrotem świata Modern Warfare, który zapewnił nam najbardziej udany tytuł w historii Call of Duty", stwierdziło Activision.

Czekamy oczywiście z niecierpliwością na więcej informacji na temat Call of Duty, a jak tylko takowe się pojawią, nie omieszkamy się nimi z Wami podzielić.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?