Premiera Marvel's Midnight Suns coraz bliżej?

Marvel's Midnight Suns otrzymało klasyfikację wiekową w Australii, a to oznacza, że debiut jest faktycznie coraz bliżej.

@ 05.05.2022, 13:51
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Premiera Marvel's Midnight Suns coraz bliżej?

Marvel’s Midnight Suns to ciekawie zapowiadające się RPG, powstające w studiu Firaxis. Projekt ujawniono jakiś czas temu, ale do tej pory nie mieliśmy praktycznie żadnych konkretów na jego temat. Może to jednak ulec zmianie niebawem.

Marvel’s Midnight Suns miało pierwotnie zadebiutować w marcu bieżącego roku. Dokładnego terminu nie mieliśmy, a nim do premiery doszło Take-Two zdecydowało się ją przesunąć - na drugą połowę roku 2022. Dokładny dzień możemy poznać wkrótce, albowiem Marvel’s Midnight Suns otrzymało kategorię wiekową w Australii.

Bez większego zaskoczenia, australijska organizacja przydzielająca kategorie wiekowe grom uznała, że Marvel’s Midnight Suns jest tytułem przeznaczonym dla dorosłych. Klasyfikacja wiekowa może oznaczać, że produkcja jest już w zasadzie ukończona, a premiera niezbyt odległa. Na to przynajmniej liczymy.

Jak wszystko pójdzie dobrze, Marvel’s Midnight Suns trafi do sprzedaży w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Grać będziemy wówczas na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Switch.


Sprawdź także:
Marvel's Midnight Suns

Marvel's Midnight Suns

Premiera: 07 października 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Marvel's Midnight Suns to nowa produkcja studia Firaxis Games, autorów nowożytnej serii XCOM oraz marki Sid Meier's Civilization. Tytuł jest taktycznym cRPG-iem z turową ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?