The Gunk trafia na Steam

Całkiem ciekawa platformówka The Gunk, zadebiutowała w kolejnym sklepie. Pobierzecie ją za sprawą Steam.

@ 02.05.2022, 12:51
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one, xbox x/s

The Gunk trafia na Steam

The Gunk to całkiem interesująca platformówka do tej pory dostępna wyłącznie w sklepie Microsoftu oraz na konsolach Xbox. Jak się jednak właśnie dowiedzieliśmy, projekt możecie nabyć również w Steam - pojawił się on na platformie Valve dla wszystkich potencjalnych zainteresowanych.

Za przygotowanie The Gunk odpowiada studio Image and Form Games, które wcześniej przygotowało SteamWorld. Ekipa bezustannie swoje dzieło rozwija, a wypuszczając najnowszą łatkę - wprowadzającą m.in. tryb fotograficzny - udostępniła także grę na Steam.

Jako że mamy tu do czynienia z najbardziej aktualną wersją projektu, The Gunk na Steam to wszystkie dotychczasowe poprawki i aktualizacje. Zdecydowanie najważniejsza nowość to wspomniany tryb fotograficzny, dzięki któremu możemy robić efektowne screeny, zmieniając pole widzenia, ekspozycję i wiele innych parametrów.


Sprawdź także:
The Gunk

The Gunk

Premiera: 16 grudnia 2021
PC, XBOX ONE, XBOX X/S

The Gunk to przygodowa gra akcji z elementami strzelanki. Produkcja powiada o kosmicznej odysei dwóch przyjaciół w konwencji trzecioosobowej platformówki. Za projekt odpo...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?