Nowe PS Plus - ujawniono polski cennik planów Essential, Extra i Premium

Sony zdradza polskie ceny nowych planów dla PS Plus. Przygotowano trzy różne plany - Essential, Extra oraz Premium. Start usługi już 22 czerwca.

@ 26.04.2022, 09:28
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
ps4, ps5

Nowe PS Plus - ujawniono polski cennik planów Essential, Extra i Premium

Już 22 czerwca dotychczasowa oferta PlayStation Plus zostanie zastąpiona nowymi pakietami. Transformacja usługi została oficjalnie zapowiedziana pod koniec marca, a teraz firma Sony zdradziła polskie ceny nadchodzącego, odświeżonego wariantu popularnej usługi. Warto przypomnieć, że Japończycy wraz z debiutem "nowej-starej" usługi zaoferują granie w chmurze z PS Now również w kilku nowych krajach - w tym w Polsce! Informacja ta pojawiła się kilka dni temu.

Przygotowano trzy nowe wariany PlayStation Plus. Fani dotychczasowego rozwiązania mogą jednak spać spokojnie, ponieważ PS Plus w obecnym wydaniu zostanie po prostu przemianowane na PS Plus Essential. Największe różnice wniosą pakiety Extra oraz Premium. Plany i ich ceny prezentują się następująco:

PS Plus Essential:


Wzbogać swoje wrażenia z PlayStation o podstawowe funkcje, takie jak dostęp do wieloosobowej gry online, możliwość pobrania co miesiąc dwóch gier na PS4 i jednej gry na PS5, wyjątkowe zniżki i inne atrakcje.

Oficjalne ceny: miesiąc - 37 zł / 3 miesiące - 100 zł / 12 miesięcy - 240 zł

PS Plus Extra: 


Korzystaj ze wszystkich zalet PlayStation Plus Essential i odkrywaj świat niesamowitych gier dzięki Katalogowi gier, w którym znajdziesz setki tytułów do pobrania na PS4 i PS5.

Oficjalne ceny: miesiąc - 58 zł / 3 miesiące - 165 zł / 12 miesięcy - 400 zł

PS Plus Premium:


Korzystaj ze wszystkich zalet pozostałych planów, ograniczonych czasowo wersji próbnych gier, klasycznych gier PlayStation z katalogu klasyki i transmisji strumieniowej w chmurze, aby grać w setki tytułów z każdego katalogu, nie czekając na pobranie.

Oficjalne ceny: miesiąc - 70 zł / 3 miesiące - 200 zł / 12 miesięcy - 480 zł

Więcej informacji na temat nowych pakietów znajdziecie na stronie PlayStation.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?