Remake System Shock jest już prawie ukończony

Dobre wieści napływają do nas ze studia Nightdive. Ekipa kończy już opracowywanie remaku System Shock, choć wciąż nie zdradza jego daty premiery.

@ 25.04.2022, 10:52
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Remake System Shock jest już prawie ukończony

Studio Nightdive pracuje obecnie nad remakiem System Shock. Mimo że tytuł nie ma jeszcze konkretnej daty premiery, z nowych informacji wynika, że mamy się go spodziewać niebawem. Tak przynajmniej twierdzi dyrektor rozwoju biznesowego, Larry Kuperman.

Remake System Shock zapowiedziano w 2016 roku, a to oznacza, że powstaje on już przez mniej więcej 6 lat. Kuperman, podczas rozmowy z Windows Central, powiedział jednak niedawno, że jest on "już prawie ukończony". Z wywiadu dowiadujemy się również, że w najbardziej zaawansowanym stadium jest wersja przeznaczona dla PC. Twórcy ukończyli już wszystkie bronie, przeciwników oraz wiele innych elementów. Prace trwają oczywiście także nad pozostałymi wersjami, aby premiera na wszystkich platformach nastąpiła równolegle.

Wydaniem remaku System Shock zajmie się Koch Media, a dokładniej marka Prime Matter wchodząca w jej skład - o czym mówiło się w zeszłym roku. Premiera gry zaplanowana została na rok bieżący, choć na razie nie mamy konkretnego terminu. Wiadomo natomiast, że zagramy na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S.


Sprawdź także:
System Shock Remake

System Shock Remake

Premiera: 2023
PC, XBOX ONE, PS4

System Shock Reboot to w pełni odświeżona wersja oryginalnego System Shocka z 1994 roku. Tytuł otrzymał zupełnie nowy silnik grafiki - Unity - a także w pełni przerobione...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?