Nowy zwiastun Call of Duty: Warzone promuje wydarzenie z Godzillą i King Kongiem

Call of Duty: Warzone niebawem otrzyma kolejną aktualizację. Dzięki niej do gry zawitają dwa monstra. Na razie nie wiemy niestety w jakiej dokładnie postaci.

@ 22.04.2022, 19:12
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Nowy zwiastun Call of Duty: Warzone promuje wydarzenie z Godzillą i King Kongiem

Call of Duty: Warzone cieszy się oczywiście ogromną popularnością, a to oznacza, że deweloperzy regularnie przygotowują nową zawartość dla gry. Najnowsza aktualizacja udostępniona zostanie niebawem, a my właśnie otrzymaliśmy zwiastun mający ją promować.

Nowe treści dla Call of Duty: Warzone zostały zatytułowane Operation Monarch. W ich ramach do gry trafią dwaj kinowi giganci: Godzilla oraz King Kong. Oba potwory zostały przeniesione do darmowego shootera, aby rozgrywka była bardziej porywająca, a potyczki nieprzewidywalne... może?

Tak czy inaczej, Operation Monarch to specjalne wydarzenie, w którym Godzilla oraz King Kong będą operatorami w Call of Duty: Warzone. Zwiastun, który widnieje poniżej nie zdradza jednak zbyt wielu szczegółów. Nie wiemy jak dokładnie będzie wyglądać rozgrywka z monstrami, ani czy będzie z nimi związany jakiś odrębny tryb. Wiemy, że będą i tyle.

Nowy event w Call of Duty: Warzone dostępny będzie od 11 maja. Pobawimy się w nim na każdej z platform docelowych gry. Jeśli jeszcze Call of Duty: Warzone nie sprawdziliście, zerknijcie do naszej recenzji. Pamiętajcie też, by zapoznać się z wymaganiami sprzętowymi.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?