Saints Row - wyciekło sporo screenów z gry

Do sieci trafiła niemała paczka screenów z Saints Row. Fotki zostały opublikowane przedwcześnie, bo następnie zostały usunięte.

@ 20.04.2022, 11:09
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Saints Row - wyciekło sporo screenów z gry

Studio Volition pracuje obecnie nad swoistym rebootem serii Saints Row. Jego premiera to raczej dość odległy temat, ale jeśli na nią czekacie, koniecznie zerknijcie na screeny widoczne w treści niniejszej wiadomości. Wyciekły one do sieci prawdopodobnie przez przypadek, a prezentują spore fragmenty wirtualnego świata.

Za publikację fotek odpowiada starszy artysta środowiska, Tim Wasson. Screeny wrzucił on na swoją stronę na portalu ArtStation, a następnie błyskawicznie usunął, co może wskazywać na to, że nie miały one trafić jeszcze do sieci. Na szczęście ktoś zdołał je zapisać.

Jak widać, screeny pokazują przede wszystkim środowisko, po którym poruszamy się podczas zabawy. Chodzi dokładnie o miasto Santo Ileso oraz jego otoczenie. Wszystko wygląda naprawdę świetnie i mamy nadzieję, że cała oprawa będzie trzymała taki sam - wysoki - poziom.

Saints Row przygotowywane jest obecnie z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Jego premierę zaplanowano na 23 sierpnia bieżącego roku.


Sprawdź także:
Saints Row

Saints Row

Premiera: 23 sierpnia 2022
PS5, PS4, PC, XBOX X/S, XBOX ONE

Saints Row to reboot marki zapoczątkowanej przez studio Volition w 2006 roku. Gra nie oferuje bohaterów znanych z poprzedniego cyklu, a oferuje wyłącznie pewne fabularne ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?