Zainteresowanie Battlefield 2042 na PC drastycznie spada

Nieciekawe wieści mamy dla fanów Battlefield 2042. Niebawem mogą pojawić się spore problemy w znalezieniu osób chętnych do zabawy.

@ 12.04.2022, 12:40
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Zainteresowanie Battlefield 2042 na PC drastycznie spada

Battlefield 2042 nie radzi sobie najlepiej, przynajmniej jeśli chodzi o komputery osobiste. Z danych dostępnych na Steam wynika, że w ostatnie dzieło DICE z tygodnia na tydzień gra coraz mniej osób, a niedawno liczba jednocześnie bawiących się spadła do poziomu poniżej 1000!

Tragiczny - nie ma co owijać w bawełnę - wynik dostrzegł jeden z użytkowników portalu ResetEra. Zauważył on, że liczba jednocześnie bawiących się w Battlefield 2042 osób dobiła do 979 - na to przynajmniej wskazuje strona SteamCharts. Biorąc pod uwagę, że mamy do czynienia z sieciówką, rezultat nie napawa optymizmem.

Electronic Arts nie zamierza jednak odpuścić. Wydawca przygotowuje już kolejne aktualizacje, a najbliższa trafić ma do sieci jeszcze w tym miesiącu. Pierwszy sezon w Battlefield 2042 ma natomiast wystartować latem, co powinno się pozytywnie odbić na zainteresowaniu nim.

Battlefield 2042 dostępne jest na praktycznie wszystkich kluczowych platformach. Jeśli rozważacie jego zakup, koniecznie zerknijcie na naszą recenzję i pamiętajcie o sprawdzeniu wymagań sprzętowych wersji PC.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?