The Elder Scrolls Online: Morrowind - pierwszy duży dodatek od teraz za darmo

Bethesda Softworks i ZeniMax Online Studios świętują ósmą rocznicę wydania The Elder Scrolls Online! Z tej okazji postanowili za darmo oddać w ręce graczy pierwszy duży dodatek do popularnego MMRPG-a - Morrowind. Co więcej, jest on darmowy permanentnie - a zatem niezależnie kiedy postanowicie kupić TESO, DLC będzie na Was czekało.

@ 07.04.2022, 13:21
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

The Elder Scrolls Online: Morrowind - pierwszy duży dodatek od teraz za darmo

Z okazji ósmych urodzin The Elder Scrolls Online, studio ZeniMax Online oraz firma Bethesda Softworks postanowiły sprezentować graczom popularnego MMORPG-a pierwszy duży dodatek, który został wydany w 2017 roku - The Elder Scrolls Online: Morrowind! DLC od teraz jest darmowe - na zawsze. Daje dostęp do nowej krainy, zupełnie nowej ścieżki fabularnej i wielu innych aktywności pobocznych!

4 kwietnia 2014 roku na komputerach osobistych ukazało się debiutanckie MMORPG od Bethesda Softworks - The Elder Scrolls Online. Kilka dni temu też deweloperzy - jak i gracze zresztą - świętowali ósme urodziny coraz popularniejszej produkcji. Dzieło jest nieustannie rozwijane i wzbogacane o nową zawartość; ponadto miesiąc temu twórcy zakomunikowali, że przekroczyli barierę 20 milionów graczy!

Z okazji tej nie-do-końca-okrągłej rocznicy postanowiono sprezentować graczom dodatek Morrowind - pierwsze duże DLC, które zawiera krainę zamieszkałą przez rasę Mrocznych Elfów - Vvardenfell. Poza nowym terytorium, w ramach rozszerzenia wchodzi cała, blisko 30-godzinna, ścieżka fabularna (zupełnie różna od tej z wątku głównego, więc nie musicie nawet przechodzić podstawowej gry, tylko do razu wskoczyć do swojego ulubionego regionu) oraz szereg elementów pobocznych (podziemia) czy kosmetycznych (takich jak nowe domy czy sety uzbrojeń). Morrowind w ESO nie jest za darmo tylko przez jakiś czas - bez dodatkowych opłat dostępne jest permanentnie!

Jeśli nie widzicie zawartości DLC, wejdźcie do sklepu z Koronami (Crown Store), by stamtąd przypiąć go do konta.


Sprawdź także:
The Elder Scrolls Online

The Elder Scrolls Online

Premiera: 04 kwietnia 2014
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

The Elder Scrolls Online to stworzona przez Zenimax Online Studios gra typu MMORPG, osadzona w krainie Tamriel, znanej wszystkim fanom marki The Elder Scrolls.Gracz trafi...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   09:46, 10.04.2022
@Materdea W 4 wersie jest błąd językowy.

"Morrowind w ESO jest nie jest..."
0 kudosBarbarella.   @   14:36, 10.04.2022
Nigdy nie grałam w żadną grę online. Elder Scrolls kusi bo tu chyba nie ma jakichś tam kamperów ,cziterów itp. którzy mnie odrzucają od takiej zabawy .Podstawka dostępna już za rozsądną cenę a darmowe Morrowind to wiadomo .TES Morrowind to najlepsza część serii . Ech , gdybym mogła się sklonować i zagrać we wszystko co bym chciała. Smutny
1 kudosMaterdea   @   18:16, 11.04.2022
Cytat: luki505
@Materdea W 4 wersie jest błąd językowy.
Ua, racja! Dzięki za czujność!