Ubisoft prawdopodobnie pracuje nad nową odsłoną serii Ghost Recon

Nowa część cyklu Tom Clancy's Ghost Recon jest prawdopodobnie w przygotowaniu, choć z oczywistych względów brakuje nam jakichkolwiek informacji na jej temat.

@ 07.04.2022, 11:46
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Ubisoft prawdopodobnie pracuje nad nową odsłoną serii Ghost Recon

Pojawiły się doniesienia, jakoby Ubisoft pracował nad nową odsłoną serii Tom Clancy's Ghost Recon. Informuje o tym redakcja Kotaku, która twierdzi, że kolejna gra taktyczna z tej serii ma kodową nazwę OVER. Produkcja, podobno jest rozwijana od ponad roku w paryskim studiu Ubisoftu.

Plotka pojawiła się zaledwie kilka godzin po tym, jak Francuzi ujawnili koniec rozwoju poprzedniej odsłony cyklu, czyli Ghost Recon Breakpoint. Tytuł nie cieszył się szczególną popularnością, a po tym, jak wydawca rozpoczął wprowadzanie funkcji NFT gracze w ogóle zaczęli się od niego odwracać. To może oznaczać, iż marka potrzebuje konkretnego zwrotu i to dosłownie. Inaczej może być z nią kiepsko.

Istnienie tajemniczej nowej gry - kodowo zwanej OVER - zostało poniekąd ujawnione we wrześniu ubiegłego roku. Miało to miejsce w ramach wycieku związanego z GeForce Now. Chociaż Nvidia zaprzeczyła, w tym samym wycieku pojawił się port God of War na komputery PC, który później się zmaterializował. Źródło doniesień zatem zdaje się być sprawdzone w przeszłości i poniekąd wiarygodne.

Czy nowa odsłona Ghost Recon może odwrócić losy serii? Aby się o tym przekonać, będziemy musieli poczekać. Zgodnie z doniesieniami, premiera nowego projektu odbędzie się w roku fiskalnym 2023.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?