Kooperacyjne Warhammer 40 000: Darktide we wrześniu na PC oraz Xboksie

Warhammer 40 000: Darktide trafić ma we wrześniu na konsole Mirosoftu oraz komputery osobiste.

@ 05.04.2022, 10:32
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, xbox x/s

Kooperacyjne Warhammer 40 000: Darktide we wrześniu na PC oraz Xboksie

Wreszcie podano ostateczną datę premiery Warhammer 40,000: Darktide. Kooperacyjna gra zostanie wydana we wtorek 13 września na Xboksach oraz komputerach PC.

Zapowiedziany w 2020 roku i opracowany przez Fatshark, twórców Vermintide, czteroosobowy FPS przenosi nas do miasta Tertium, gdzie będziemy walczyć z hordami wrogów.

Zbudowany na systemie walki wręcz znanym z Vermintide 2, Darktide wprowadza do mieszanki zrównoważoną strzelaninę, a podczas toczenia bojów będziemy mogli balansować pomiędzy starciami dystansowymi oraz w zwarciu. Można wybrać swoją klasę oraz dostosować zestaw specjalnych umiejętności i wyposażenie do własnego stylu rozgrywki. Oczywiście przygotowano szereg rozwiązań pozwalających ulepszyć sprzęt i dostosować wygląd postaci.

Po premierze będzie można pobrać grę na PC i Xbox Series X/S. Tytuł ma zostać udostępniony pierwszego dnia w ramach usługi Xbox Game Pass.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?