Plotka: Kolejny Battlefield zrezygnuje z wielu nowości wprowadzonych przez Battlefield 2042

Electronic Arts pracuje już nad kolejną odsłoną serii Battlefield. Z plotek wynika, że będzie ona w znacznym stopniu różnić się od Battlefield 2042.

@ 29.03.2022, 09:33
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Plotka: Kolejny Battlefield zrezygnuje z wielu nowości wprowadzonych przez Battlefield 2042

Battlefield 2042 okazał się niewypałem. Gracze niechętnie po niego sięgali, a w efekcie Electronic Arts już teraz rozważa zmiany, które miałyby poprawić kondycję marki. Z najnowszych plotek wynika, że większość nowości wprowadzonych przez Battlefield 2042 odejdzie w kolejnej części - już opracowywanej - w zapomnienie. Tak przynajmniej twierdzi znany insider, Tom Henderson, na Xfire.

Henderson powołuje się na jakieś źródła wewnątrz dewelopera, które twierdzą: "Cofniemy wiele zmian, jakie poczyniliśmy w przypadku Battlefield 2042". Nie wiemy natomiast czy chodzi o Specjalistów czy może o pojedynki, w których brało udział nawet 128 osób. W grudniu Henderson słyszał doniesienia o tym, że kolejny Battlefield będzie tzw. hero shooterem, ale plany prawdopodobnie uległy zmianie.

Już w ostatnich testach Battlefield 2042 dało się dostrzec zmiany w rozgrywce. Deweloperzy rozpoczęli proces modyfikowania Specjalistów, którzy z miesiąca na miesiąc coraz bardziej przypominają klasy. Wiele może się jeszcze oczywiście zmienić, ale wszystko wskazuje na to, że kolejny Battlefield będzie bardziej dopasowany do obecnych fanów, a mniej pójdzie za trendami.

Battlefield 2042 dostępne jest obecnie na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli rozważacie zakup, rzućcie okiem na naszą recenzję oraz wymagania sprzętowe wersji dedykowanej blaszakom.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?