Świat w Hogwarts Legacy będzie oferował całkiem nowe miejsca do zwiedzenia

Deweloperzy odwzorowali oczywiście wiele ikonicznych lokacji, ale kilka jest całkiem nowych, aby zachęcić graczy do eksploracji.

@ 21.03.2022, 11:20
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Świat w Hogwarts Legacy będzie oferował całkiem nowe miejsca do zwiedzenia

Hogwarts Legacy to nowa gra RPG, opracowywana przez studio Avalanche Software. Projekt zaoferuje nam w pełni otwarty świat, wybory moralne oraz zaawansowany system rzucania zaklęć. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, deweloperzy nie będą trzymać się sztywno ram przygotowanych przez J.K. Rowling. Podczas eksploracji trafimy na całkiem nowe lokacje.

Twórcy przedsięwzięcia potwierdzili, że zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz zamku Hogwarts natrafimy na miejsca, których do tej pory nie mieliśmy szansy ujrzeć. Będzie oczywiście również mnóstwo lokacji, która natychmiast rozpoznamy, więc nie obawiajcie się o to, że nie poznacie ukochanego uniwersum.

"Zbudowaliśmy taki Hogwarts, jaki sami - jako fani - chcielibyśmy eksplorować", powiedział główny projektant środowiska, Boston Madsen. "Myślę, że każdy, kto czytał książki, niezależnie czy są artystą czy nie, stworzył wizję Hogwarts w swojej głowie".

"Są miejsca znajome, jak Wielka Sala, Wieża Zegarowa oraz Oddział Szpitalny, ale są też całkiem nowe miejsca, jak kuchnia. Czułem się jak uczeń podczas opracowywania tej gry i uczciwie mogę powiedzieć, że są miejsca, na które natrafiłem, a o którym istnieniu nie wiedziałem".

Zmian będzie też dużo na zewnątrz, o czym wspomniałem wcześniej. Twórcy chcieli, aby gracze - w trakcie eksploracji - docierali do miejsc, z którymi wcześniej nie mieli do czynienia. Będzie to oczywiście swoistą zachętą do jak najdokładniejszego przeszukiwania świata.

Premierę Hogwarts Legacy zaplanowano na okres świąteczny 2022 roku. Grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S.


Sprawdź także:
Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy

Premiera: 10 lutego 2023
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Hogwarts Legacy to RPG akcji, który osadza wydarzenia w uniwersum Harry'ego Pottera wykreowanym przez pisarkę J.K. Rowling. Za projekt odpowiada Avalanche Studio - autorz...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?