Star Wars Jedi: Upadły Zakon 2 zostanie pokazane w maju?

Wszystko wskazuje na to, że do oficjalnej prezentacji Star Wars Jedi: Upadły Zakon dojdzie podczas Star Wars Celebration.

@ 21.03.2022, 10:20
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Star Wars Jedi: Upadły Zakon 2 zostanie pokazane w maju?

Z dotychczasowych doniesień wynika, że studio Remedy Entertainment pracuje obecnie nad kontynuacją serii Star Wars Jedi: Upadły Zakon. Mimo że przedsięwzięcie nie zostało jeszcze oficjalnie zaprezentowane, niebawem powinno się to zmienić.

Dziennikarz GamesBeat, Jeff Grubb, uważa, że Star Wars Jedi: Upadły Zakon 2 zostanie pokazane podczas majowej imprezy Star Wars Celebration. Coroczne wydarzenie, które powróci po turbulencjach związanych z pandemią COVID 19, odbędzie się za nieco ponad dwa miesiące.

"Usłyszymy o nim w maju, w trakcie Star Wars Celebration. Wtedy właśnie dojdzie do prezentacji", powiedział Grubb w trakcie ostatniego epizodu podcastu GamesBeat Decides. "Bacznie na to uważnie, ponieważ właśnie wtedy to nastąpi", dodał dziennikarz.

Tegoroczne Star Wars Celebration zaplanowane zostało w Anaheim w Kalifornii pomiędzy 26, a 29 maja. Jeśli Star Wars Jedi: Upadły Zakon 2 faktycznie zostanie pokazane w wymienionym terminie, to jest spora szansa na to, że do jego premiery dojdzie zgodnie z dotychczasowymi plotkami - w czwartym kwartale bieżącego roku.

Respawn Entertainment, prócz Star Wars Jedi: Upadły Zakon 2, opracowuje też pierwszoosobowy shooter w świecie Gwiezdnych Wojen, jak również strategię, która powstaje we współpracy ze studiem Bit Reactor. Te dwa projekty raczej nie zostaną jednak zaprezentowane w najbliższym czasie.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?