Studio Supermassive Games zapowiada The Quarry

The Quarry będzie horrorem nastawionym na narrację, czyli przedstawicielem gatunku tak lubianego przez deweloperów.

@ 18.03.2022, 11:20
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Studio Supermassive Games zapowiada The Quarry

Studio Supermassive Games opracowuje obecnie kolejną odsłonę cyklu The Dark Pictures Anthology. Nie jest to jednak jedyny projekt przygotowywany przez wspomnianą ekipę. Zapowiedziała ona właśnie swoje kolejne przedsięwzięcie: horror zatytułowany The Quarry.

Bez większego zaskoczenia, The Quarry jest horrorem, w którym kluczową rolę odgrywają wybory kontrolujące narrację. Całość przypominać ma inne przedsięwzięcie deweloperów, Until Dawn. Reżyserem nowego projektu jest  nawet Will Byles, czyli deweloper, który wspomniane Until Dawn także prowadził do celu.

The Quarry opisywane jest jako "nastoletni horror", skupiający się na grupie dziewięciu uczestników szkolnego obozu w Hackett Quarry. Nastał ostatni dzień tego obozu, a na wieczór zaplanowano imprezę. Ta zamienia się jednak w prawdziwą noc koszmarów, albowiem uczniowie ścigani są przez zakrwawionych tubylców i coś bardziej nikczemnego.

Główne role w grze powierzono znanym aktorom. W miarę postępów bierzemy udział w scenkach akcji oraz dialogach determinujących przebieg opowieści. Nasze decyzje wpływają na to, w jakim kierunku posuwać się będzie scenariusz oraz kto przetrwa noc pełną niebezpieczeństw. Pamiętać trzeba bowiem, że opowieść jest zamotana, poprzeplatana różnymi wątkami i każdy może zginąć.

Premierę The Quarry zaplanowano na 10 czerwca, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Poniżej znajdziecie garść screenów oraz materiał filmowy.


Sprawdź także:
The Quarry

The Quarry

Premiera: 10 czerwca 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

The Quarry to przygodowa gra akcji utrzymana w formacie kinowego horroru. Za produkcję odpowiada studio Supermassive Games, które ma na koncie m.in. Until Dawn wydane na ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?