Hogwarts Legacy - sporo nowych informacji oraz dziennik dewelopera

W sieci pojawiło się sporo informacji na temat Hogwarts Legacy. Wśród nich jest też zakulisowy materiał, ukazujący proces powstawania projektu.

@ 18.03.2022, 10:10
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Hogwarts Legacy - sporo nowych informacji oraz dziennik dewelopera

Jeśli zastanawialiście się czym dokładnie jest Hogwarts Legacy, którego gameplay mieliśmy dla Was wczoraj, mamy dla Was sporo nowych informacji. Deweloperzy przygotowali specjalny zakulisowy materiał ukazujący proces powstawania przedsięwzięcia, a także podzielili się ze światem szczegółami.

Z wpisu, który pojawił się na blogu PlayStation wynika, że Hogwarts Legacy będzie doświadczeniem w pełni singlowym. Do głównego bohatera dołączyć mogą jedynie postaci niezależne kontrolowane przez sztuczną inteligencję, ale nie ma opcji na to, by bawić się w ramach współpracy.

Jeśli chodzi o założenia fabularne, głównym antagonistą jest niejaki Ranrok oraz czarodziej zwany Victor Rookwood. Ranrok nienawidzi czarodziejów i postanawia połączyć siły z Rookwoodem, aby odkryć i wykorzystać jakąś starożytną magię. My mamy do tego nie dopuścić, bo cały świat magii od tego zależy. Scenariusz Hogwarts Legacy będzie można poznawać na wiele sposobów, bo gra zaoferuje wiele poziomów trudności.

W innym miejscu Internetu, a konkretniej na Twitterze, pojawił się wpis dotyczący jednego z bardziej kontrowersyjnych tematów, jeśli chodzi o gry. Mowa o mikrotransakcjach, których - co Was powinno ucieszyć - w grze nie będzie. Potwierdził to manager społeczności, Chandler Wood. Nie oznacza to oczywiście braku DLC, bo dodatki mogą do projektu oczywiście trafić.

Premierę Hogwarts Legacy zaplanowano na końcówkę 2022 roku, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S.


Sprawdź także:
Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy

Premiera: grudzień 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Hogwarts Legacy to RPG akcji, który osadza wydarzenia w uniwersum Harry'ego Pottera wykreowanym przez pisarkę J.K. Rowling. Za projekt odpowiada Avalanche Studio - autorz...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?