W tym roku nie będzie EA Play Live

Electronic Arts potwierdziło, że nie planuje w tym roku zorganizować konferencji poświęconej swoim grom. Będzie natomiast sporo pomniejszych prezentacji.

@ 17.03.2022, 11:35
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

W tym roku nie będzie EA Play Live

Przywykliśmy do tego, że mniej więcej w okolicy końca roku szkolnego najwięksi wydawcy gier przygotowują specjalne wydarzenia, mające nam zaprezentować nadchodzące przedsięwzięcia. W tym roku sytuacja może się jednak mocno skomplikować. Wiemy już, że Electronic Arts swojego portfolio nie pokaże.

EA potwierdziło redakcji IGN, że w tym roku nie będzie organizować imprezy EA Play Live, która najczęściej miała miejsce w okolicy E3, w czerwcu. Mimo że wydawca opracowuje wiele gier, żadna nie jest jeszcze na tyle dopracowana, by dało się pokazać coś konkretnego. Z tego względu zobaczymy pomniejsze prezentacje rozłożone w czasie.

"Uwielbiamy EA Play Live, ponieważ to nasz sposób na łączenie się z graczami i dzielenie nowymi informacjami. W tym roku nie będziemy jednak w stanie pokazać Wam wszystkiego w jednym terminie. Dzieją się teraz ekscytujące rzeczy w naszych studiach, a w tym roku wiele z tych projektów będziemy pokazywać, gdy nastanie ku temu odpowiedni moment. Nie możemy się doczekać spędzania czasu z Wami w tym roku!".

Z krążących w sieci plotek wynika, że prezentację przypominającą te z E3 przygotowuje Microsoft. Czy jakieś inne firmy do giganta z Redmond dołączą? Tego niestety nie wiemy, ale bądźcie pewni, że wszelkie doniesienia będziemy Wam przekazywać na bieżąco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   21:09, 18.03.2022
Jestem ciekaw czy ktoś szczerze czeka na to co ma do pokazania EA.