Poznaliśmy wymagania sprzętowe Stranger of Paradise Final Fantasy Origin

Deweloperzy Stranger of Paradise Final Fantasy Origin opublikowali wymagania sprzętowe wersji dedykowanej komputerom osobistym.

@ 09.03.2022, 09:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Poznaliśmy wymagania sprzętowe Stranger of Paradise Final Fantasy Origin

Stranger of Paradise Final Fantasy Origin to całkiem ciekawie zapowiadające się RPG akcji, opracowywane obecnie przez studio Team Ninja. Jego premierę zaplanowano na 18 marca, a grać będziemy wówczas na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox i PlayStation. Jeśli rozważacie zabawę na blaszakach, koniecznie zerknijcie na udostępnione do niej wymagania sprzętowe.


Zestawienie wymagań sprzętowych znajdziecie poniżej. Jak widać, komputer potrzebny do zabawy w Stranger of Paradise Final Fantasy Origin nie jest jakoś szczególnie potężny. W wymaganiach minimalnych widnieje AMD Ryzen 5 1400 albo Intel Core i7-6700, a także 8 GB pamięci RAM. Całość uzupełnia zaś karta graficzna Radeon RX 470 albo GeForce GTX 1060 6 GB. Sprzęt taki pozwoli Wam na zabawę w rozdzielczości 1280x720 i z płynnością 30 FPS.


Jeśli chodzi o wymagania rekomendowane, są one pomyślane dla rozdzielczości 1080p/60 FPS. Osoby, które chciałyby się w takiej bawić, muszą posiadać Ryzen 5 1600 lub Intel Core i7-8700, 16 GB pamięci RAM oraz kartę grafiki GeForce GTX 1660 Super. Niezależnie od konfiguracji, musicie posiadać 80 GB wolnej przestrzeni dyskowej.


Premiera Stranger of Paradise Final Fantasy Origin, jak wspomniałem, zaplanowana została na 18 marca. Osoby, które złożą zamówienia przedpremierowe PC będą mogły grać 24 godziny wcześniej niż pozostali, a na konsolach pre-orderowcy zagrają od 15 marca.

Sprawdź także:
Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin

Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin

Premiera: 18 marca 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin to spin-off popularnej serii jRPG-ów akcji od firmy Square Enix, który zmienia konwencję i pomysł na rozgrywkę - mieszając elem...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?