Tiny Tina’s Wonderlands - nowy gameplay pokazuje kluczowe elementy gry

W sieci pojawił się nowy materiał filmowy, promujący Tiny Tina’s Wonderlands. Wideo pokazuje nam m.in. tryb współpracy misje oraz system lootu.

@ 28.02.2022, 16:57
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Tiny Tina’s Wonderlands - nowy gameplay pokazuje kluczowe elementy gry

Premiera Tiny Tina’s Wonderlands zaplanowana została na końcówkę marca, a gra dostępna będzie wówczas na komputerach osobistych oraz konsolach bieżącej i poprzedniej generacji. Jeśli rozważacie zakup, koniecznie zerknijcie na nowy materiał filmowy, promujący przedsięwzięcie.

Studio Gearbox Software opublikowało w sieci nowy gameplay, na którym zobaczyć możecie wszystkie najważniejsze elementy Tiny Tina’s Wonderlands. Kreatywny dyrektor projektu, Matt Cox, prowadzi narrację, opowiadając o trybie współpracy, pojedynkach z bossami, statystykach oraz wielu innych elementach.

W Tiny Tina’s Wonderlands, jak w grach RPG, bohatera określają rozmaite statystyki, jak siła, wytrzymałość, zręczność itd. Wszystkie musimy się starać rozwijać w miarę postępów, a w efekcie stawać się coraz skuteczniejszym wojownikiem. Statystyki przekładają się na specjalne umiejętności, a te na obrażenia, które jesteśmy w stanie zadawać oponentom.

Tiny Tina’s Wonderlands pojawi się w sklepach dokładnie 25 marca. Grać będziemy wówczas na PC, PlayStation oraz Xboksie.


Sprawdź także:
Tiny Tina's Wonderlands

Tiny Tina's Wonderlands

Premiera: 25 marca 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Tiny Tina's Wonderlands to spin-off cyklu pierwszoosobowych strzelanek Borderlands. Jest to jednocześnie zupełnie niezależna marka względem popularnego looter-shootera. T...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?