Steam Deck - zobaczcie konsolę Valve na zwiastunie promocyjnym

Przedpremierowy zwiastun możliwości nowej konsoli Valve, czyli Steam Deck w akcji.

@ 26.02.2022, 09:53
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc

Steam Deck - zobaczcie konsolę Valve na zwiastunie promocyjnym

Valve rozpoczyna szturm na rynek konsol przenośnych ze swoim nowoczesnym i mogącym pociągnąć gry wysokiej jakości Steam Deck.

Nintendo może mieć kłopoty, ponieważ Switch jest teoretycznie słabszy i nie pozwoli grać we wszystko to, co w bibliotece Steam. Valve rozpoczyna realizowanie zamówień poprzez wysyłanie do klientów wiadomości e-mail z informacjami jak dokonać płatności za sprzęt.

Steam Deck można zobaczyć w akcji na premierowym zwiastunie i generalnie widać, że nie jest to sprzęt niskiej jakości, ani też poboczny pomysł Valve, a raczej pełnoprawne przedsięwzięcie, mające na celu spopularyzowanie wysokiej jakości konsoli przenośnej, która pociągnie projekty pokroju Doom, Control, Elden RingAce Combat 7: Skies UnknownThe Witcher 3: Wild HuntMetal Gear Solid V: The Phantom Pain czy Hitman III. Mowa tutaj o wysokiej jakości superprodukcjach ze świetną rozgrywką oraz grafiką, w które można będzie grać na urządzeniu przenośnym.

Oczywiście nie są to wszystkie projekty, a tylko krótkie zestawienie, o którym wspomina producent sprzętu. Z pewnością biblioteka superprodukcji będzie aktualizowana, ale już teraz robi wrażenie.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosgacmen45   @   20:11, 26.02.2022
Konsole przenośne są super. Nie tak dawno temu kupiłem 3DSa i był to strzał w dziesiątke. Taki SteamDeck to już w ogóle petarda, szkoda tylko, że taka droga petarda...
0 kudoszubal22   @   14:29, 27.02.2022
Cytat: gacmen45
Konsole przenośne są super. Nie tak dawno temu kupiłem 3DSa i był to strzał w dziesiątke. Taki SteamDeck to już w ogóle petarda, szkoda tylko, że taka droga petarda...
Polecasz może jakieś konkretne gierki na 3DSa? Zbieram się od dawna do zakupu jakiegoś produktu Nintendo i bardzo mocno rozważam tę konsolkę, głównie ze względu na jRPG-i, ale liczę na inne rekomendacje Szczęśliwy