Forza Horizon 5 - nadchodzi pierwsze DLC

Microsoft zaczął testować w programie Xbox Insider Hub enigmatyczną aplikację o nazwie WOODSTOCK_DLC_FLIGHT. Nietrudno się jednak domyślić, że chodzi o dodatek do Forza Horizon 5 - Woodstock bowiem to kodowa nazwa popularnej ścigałki, pod którą studio Playground Games rozwijało ten projekt.

@ 25.02.2022, 11:54
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, xbox one, xbox x/s

Forza Horizon 5 - nadchodzi pierwsze DLC

Niebawem prawdopodobnie czeka nas premiera pierwszego dużego dodatku do wydanej w listopadzie zeszłego roku Forzy Horizon 5! Wszystko rozbija się o niewielki zapis w bazie danych Xbox Insider Hub, który jest pilnie śledzony z uwagi na potencjalne informacje o testowych wersjach gier trafiających tam przed swoją oficjalną premierą. Tak też stało się w przypadku DLC do nowej Forzy!

Jedną z osób śledzących zmiany w Xbox Insider Hub jest użytkownik Twittera o pseudonimie Aggiornamenti Lumia. Napisał on wczoraj intrygującą notkę z informacją o tym, iż Microsoft zaczął testować "WOODSTOCK_DLC_FLIGHT". Skąd zatem wiadomo, że chodzi o FH5? Otóż "Woodstock" było nazwą kodową "piątki", zatem stąd szybki wniosek, że studio Playground Games szykuje pierwsze rozszerzenie do popularnej ścigałki!

Trudno na chwilę obecną wyrokować, co deweloperzy zaprezentują w rozszerzeniu. Z dużą dozą prawdopodobieństwa można powiedzieć, że będzie to nowy teren. Jednak o jakim charakterze (mówi się o niewielkim mieście, gdzie zawody będą nastawione na bardziej uliczny charakter) - nie można powiedzieć niczego z całą dozą prawdopodobieństwa.

Forza Horizon 5 trafiła na rynek 9 listopada 2021 roku i zebrała bardzo przychylne oceny graczy oraz recenzentów. Jeśli jesteście zainteresowani, sprawdźcie koniecznie naszą recenzję tej gry, a także jej szczegółowe wymagania sprzętowe PC!


Sprawdź także:
Forza Horizon 5

Forza Horizon 5

Premiera: 09 listopada 2021
PC, XBOX ONE, XBOX X/S

Forza Horizon 5 to kolejna odsłona popularnej serii gier wyścigowych od firmy Microsoft i studia Playground Games, która wyewoluowała ze spin-offu pełnoprawnej marki Forz...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?