Assassin's Creed: Valhalla to najlepiej zarabiająca odsłona serii

Ubisoft chwali się wynikami finansowymi Assassin's Creed: Valhalla. Przy okazji warto pamiętać, że niebawem premiera kolejnego dużego rozszerzenia.

@ 22.02.2022, 09:30
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Assassin's Creed: Valhalla to najlepiej zarabiająca odsłona serii

Wygląda na to, że Assassin's Creed: Valhalla to dla Ubisoftu ogromny sukces finansowy. Korporacja chwali się, że Valhalla zdołała do tej pory przekroczyć 1 miliard dolarów w przychodach. Co istotne, to pierwsza odsłona popularnego cyklu, której się to udało.

Wieści docierają do nas z konferencji, w trakcie której Ubisoft komentował swoje najnowsze wyniki finansowe. Szef korporacji ujawnił przy okazji kilka innych osiągnięć przedsięwzięcia. Okazało się, że Assassin's Creed: Valhalla miało najlepszy tydzień sprzedażowy, a także największą premierę w historii serii.

Świetne zarobki są prawdopodobnie wynikiem tego, że Assassin's Creed: Valhalla jest do tej pory wspierane i rozwijane. Projekt dostał już dwa duże dodatki - Gniew Druidów oraz Oblężenie Paryża - a kolejny, Świt Ragnaroku, powinien trafić do sprzedaży w przyszłym miesiącu (10 marca). On także na pewno podniesie sprzedaż.

Assassin's Creed: Valhalla dostępne jest obecnie na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli do tej pory nie graliście, 24 lutego startuje darmowy weekend. Pamiętajcie w przypadku zainteresowania wersją PC, by sprawdzić jej wymagania sprzętowe. Na naszych łamach znajdziecie też kompleksowy poradnik.


Sprawdź także:
Assassin's Creed: Valhalla

Assassin's Creed: Valhalla

Premiera: 10 listopada 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Assassin's Creed: Valhalla to kolejna pełnoprawna odsłona cyklu przygodowych gier akcji z elementami RPG od francuskiej firmy Ubisoft. Tym razem, po słonecznej Grecji z o...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?