Poza Contraband dla Xboksa, Avalanche przygotowuje też Mad Maksa 2?

Niejaka Wendy W. Fox wrzuciła beztroskiego tweeta, iż uczestniczyła w pracach nad Mad Maksem 2. Informacja długo pozostawała bez żadnego rozgłosu, teraz jednak nabrała tempa. Jednak czy Avalanche Studios faktycznie przygotowują kontynuację ciekawej przygodowej gry akcji w otwartym świecie z 2015 roku?

@ 16.02.2022, 18:48
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
inne

Poza Contraband dla Xboksa, Avalanche przygotowuje też Mad Maksa 2?

Avalanche Studios to niezwykle zapracowani deweloperzy - jak wynika z tajemniczego wpisu na Twitterze. Okazuje się bowiem, że poza wydawanym przez Xbox Game Studios Publishing kooperacyjnym akcyjniakiem pt. Contraband, twórcy m.in. serii Just Cause mają w zanadrzu również Mad Max 2! Albo mieli.

Na swoim koncie na platformie Twiter niejaka Wendy W. Fok wrzuciła wpis o niezwykle intrygującej treści. Poinformowała bowiem o tym, że swego czasu uczestniczyła w pre-produkcji Mad Maksa 2, właśnie w Avalanche! Jej wizerunek posłużyć miał jako postać rebeliantki. I tu pojawia się kluczowa kwestia: zważywszy na fakt, że post pochodzi sprzed ponad tygodnia (7 luteog) i nadal jest widoczny, Mad Max 2 prawdopodobnie został skasowany na jakimś etapie produkcji. Nie znamy bowiem terminu wizyty Wendy w siedzibie dewelopera.

Trudno bowiem założyć, że zapowiedź kontynuacji dość intrygującej, ale niepozbawionej wad, przygodowej gry akcji w otwartym świecie na licencji filmowego odpowiednika, została tak beztrosko spalona, a notka nadal dostępna jest w sieci. Inna możliwość to zwyczajna pomyłka kobiety i tak naprawdę nie chodziło o Mad Maksa 2. Do dziś jednak kwestia ta nie została ani jednoznacznie zaprzeczona, ani potwierdzona przez samych producentów.

Mad Max trafił na rynek w 2015 roku. Dzieło zadebiutowało na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4, ciesząc się ciepłym przyjęciem receznentów oraz graczy (średnie ocen na Metacriticu wahają się od 69 do 73 punktów). Naszą recenzję tej gry możecie znaleźć na łamach MG.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?