Xenoblade Chronicles 3 z premierą jeszcze w 2022 roku!

Nintendo niespodziewanie zaprezentowało kolejną odsłonę Xenoblade Chronicles 3. Gra zmierza na Nintendo Switch i zadebiutuje po wakacjach!

@ 09.02.2022, 23:56
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
switch

Xenoblade Chronicles 3 z premierą jeszcze w 2022 roku!

Podczas dzisiejszego Nintendo Direct przedstawiciele japońskiej korporacji zapowiedzieli i od razu zaprezentowali Xenoblade Chronicles 3, czyli kolejną odsłonę popularnej serii gier jRPG.

Tytuł zmierza na Switcha i zadebiutuje we wrześniu 2022 roku! Jest to więc spora niespodzianka i zarazem powiększenie tegorocznego planu wydawniczego o kolejny duży ekskluzywny hit.

O samej grze nie powiedziano zbyt wiele, ale należy spodziewać się raczej bardzo zbliżonej formuły do poprzednich odsłon. Otrzymamy tytuł jRPG z akcją w otwartym świecie, a także turowym systemem walki. Na rewolucję raczej nie ma się co nastawiać, ale możemy być pewni, że będzie to tytuł możliwie najwyższej jakości - podobnie jak wcześniejsze części. 

Pozostaje poczekać na więcej informacji dotyczących Xenoblade Chronicles 3, a tymczasem rzućcie okiem na wyświetlony w trakcie Nintendo Direct zwiastun.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoszubal22   @   00:12, 10.02.2022
Nieźle to wygląda, trzeba przyznać. Chociaż i tak, oglądając tego Directa zacząłem szybciej łapać powietrze już w momencie, gdy zobaczyłem Mario Strikers. Może i mam fatalny gust, ale hydraulik grający z grzybkami w gałę zachęcił mnie do kupna Switcha mocniej niż taki Breath of the Wild.