Dying Light 2 - patch naprawiający błędy na PC i konsolach w drodze

Premiera Dying Light 2 za nami, a gra nie uniknęła błędów. Na szczęście nie tytuł nie jest w tragicznym stanie, a twórcy w pocie czoła pracują nad doszlifowaniem kodu.

@ 07.02.2022, 22:21
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Dying Light 2 - patch naprawiający błędy na PC i konsolach w drodze

Premiera Dying Light 2 okazała się sukcesem - gra nie otrzymała może najwyższych możliwych not, ale gracze wypowiadają się o niej pozytywnie, a recenzenci w większości byli zadowoleni z rozgrywki.

Obecnie średnia ocen na łamach popularnego serwisu metacritic.com wynosi około 78/100 punktów, więc bez wątpienia mamy do czynienia z tytułem udanym. Zapewne gdyby Techland nieco lepiej doszlifowało tytuł na premierę, to noty byłyby jeszcze wyższe. Co się jednak odwlecze to nie uciecze, więc rodzima ekipa obecnie pracuje nad poprawkami.

Jeszcze w tym tygodniu Dying Light 2 na PC zostanie zaktualizowane do nowszej wersji, a niedługo później patch trafi do posiadaczy kopii na konsole PlayStation oraz Xbox. W przypadku wydania konsolowego, łatka pierw musi przejść przez standardowy proces certyfikacji, co nieco wydłuży całą procedurę. Techland zapewnia jednak, że hotfix powinien zadebiutować jeszcze w bieżącym tygodniu. Lista szykowanych poprawek widoczna jest na poniższych slajdach.

Jeśli wciąż nie wiecie czy warto kupić Dying Light 2, zerknijcie na recenzję Marcina.


Sprawdź także:
Dying Light 2: Stay Human

Dying Light 2: Stay Human

Premiera: 04 lutego 2022
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S, SWITCH

Dying Light 2: Stay Human to druga odsłona flagowej serii polskiej firmy Techland. Podobnie jak poprzedniczka z 2015 roku, kontynuacja w głównej roli osadza wątek przetrw...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosRonaldo_   @   22:31, 07.02.2022
U mnie gra nadal przy starcie zalicza spadki fps. Potem jest oczywiście dobrze. Znalazłem też w paru miejscach nie przetłumaczone zdania na język Polski.