Czy Electronic Arts szykuje się do zapowiedzi Skate 4?

Wszystko wskazuje na to, że niebawem zapowiedziana zostanie kontynuacja popularnego cyklu Skate.

@ 07.02.2022, 20:31
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps5, xbox x/s

Czy Electronic Arts szykuje się do zapowiedzi Skate 4?

Ostatnie zebranie zarządu Electronic Arts przynosi dobre wieści dla fanów Skate z niecierpliwością oczekujących na kolejny rozdział serii.

Podczas rozmowy o wynikach firmy w trzecim kwartale fiskalnego roku 2022, dyrektor generalny Andrew Wilson mówił o między innymi o planach wydawcy oraz grach społecznościowych. Tematy te skomentował w następujący sposób:

"Od dawna w samym centrum jest oczywiście The Sims. Ale koncentrujemy się na innych trybach i społecznościach, takich jak FIFA Ultimate, nawet Madden Ultimate Team, ale i nowym projekcie Skate, który wkrótce uruchomimy".

Niedługo premiera? W styczniu 2021 roku otrzymaliśmy informację, że Electronic Arts utworzyło nowe studio, Full Circle, na potrzeby tworzenia kolejnej gry z tej serii. W tamtym czasie deweloperzy próbowali obsadzić wiele stanowisk. Wreszcie jednak studio jest prawdopodobnie gotowe do zapowiedzi.

Tak więc, jeśli Skate 4 naprawdę niebawem zostanie ogłoszone, to zdecydowanie dobra wiadomość dla nas wszystkich, którzy już od ponad 10 lat czekają na nową odsłonę cyklu.


Sprawdź także:
Skate 3

Skate 3

Premiera: 14 maja 2010
PS3, XBOX 360

Skate 3 to symulator jazdy na deskorolce przygotowany przez EA Games. Tak, jak to miało miejsce w poprzednich częściach - tworzymy własnego skatera i bierzemy udział w ró...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?