Batman: Arkham Collection na Nintendo Switch - tytuł pojawił się w ofercie sklepu

Francuski dystrybutor WTT opublikował podstronę Batman: Arkham Collection dla konsoli Nintendo Switch. Problem w tym, że konwersja trylogii Batman Arkham na przenośne urządzenie japońskiej korporacji nie została nawet zapowiedziana. Czyżby Warner Bros. szykowało jeszcze jedną, obok Gotham Knights i Suicide Squad: Kill the Justice League, premierę?

@ 07.02.2022, 18:35
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
switch

Batman: Arkham Collection na Nintendo Switch - tytuł pojawił się w ofercie sklepu

Firma Warner Bros. szykuje się do dwóch dużych premier związanych z uniwersum DC - Gotham Knights, nieformalnej kontynuacji Batman: Arkham Knight, oraz Suicide Squad: Kill the Justice League. Poza nimi amerykański wydawca może szykować również niespodziankę: Batman: Arkham Collection na konsolę Nintendo Switch!

Mimo dobrodziejstwa inwentarza WB, ostatnie doniesienia wskazują, że korporacja nie zaryzykuje wydania dwóch produkcji z tego samego uniwersum, i to w dodatku AAA, w jednym roku. W efekcie czego najnowsza gra studia Rocksteady, autorów oryginalnej trylogii Batman Arkham, Suicide Squad: Kill the Justice League, prawdopodobnie zostanie przesunięta na 2023 r.

Jednak jak wskazuje VGC, w tym roku może do nas trafić - poza Gotham Knights - także port wspomnianej trylogii Batman Arkham na Nintendo Switch. Winny plotkom (a może raczej przeciekowi) jest francuski dystrybutor WTT, który opublikował podstronę z Batman: Arkham Collection na Switcha z premierą ustaloną na 31 sierpnia. Ta została już oczywiście zdjęta, jednak zachował się zrzut ekranu dokumentujący całe zajście.

Arkham Collection, czyli zestaw Batman: Arkham Asylum, Arkham City i Arkham Knight, trafiło w 2016 roku na PC-ty, a w 2018 na konsole Xbox One i PlayStation 4.


Sprawdź także:
Batman: Arkham Asylum

Batman: Arkham Asylum

Premiera: 15 września 2009
PC, PS3, XBOX 360

Batman: Arkham Asylum to pierwsza next-genowa część przygód jednego z najsłynniejszych bohaterów komiksowego uniwersum DC. Zgodnie z tytułem, gracze mają okazję odwiedzić...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?