Tiny Tina's Wonderlands ozłocone, premiera niezagrożona

Prace nad Tiny Tina's Wonderlands zostały zakończone, a to oznacza, że premiera powinna się odbyć bez żadnych opóźnień.

@ 04.02.2022, 09:15
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Tiny Tina's Wonderlands ozłocone, premiera niezagrożona

Premiera Tiny Tina's Wonderlands zaplanowana została na 25 marca bieżącego roku, a projekt dostępny będzie wówczas na komputerach osobistych i konsolach. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, termin jest niezagrożony, bo prace nad przedsięwzięciem zostały ukończone.

Tiny Tina's Wonderlands to kolejny pierwszoosobowy shooter opracowany przez studio Gearbox Software. Jego akcja toczy się w uniwersum Borderlands, a jedną z kluczowych postaci jest tytułowa Tiny Tina. Zadaniem graczy jest wytropienie i zlikwidowanie Smoczego Lorda, a przy okazji ocalenie Krainy Czarów.

Do dyspozycji w Tiny Tina's Wonderlands mamy sześć zróżnicowanych klas postaci, dysponujących oczywiście odmiennym uzbrojeniem oraz umiejętnościami. Jest wśród nich między innymi Stabbomancer oraz Spore Warden. Pierwszy to swoisty nekromanta, a drugi przypomina łucznika. Każdy powinien znaleźć coś, co do niego przemówi.

Jak wspomniałem, premiera Tiny Tina's Wonderlands odbędzie się 25 marca. Grać będziemy wówczas na komputerach osobistych oraz na PS4, PS5, X1 i XS.


Sprawdź także:
Tiny Tina's Wonderlands

Tiny Tina's Wonderlands

Premiera: 25 marca 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Tiny Tina's Wonderlands to spin-off cyklu pierwszoosobowych strzelanek Borderlands. Jest to jednocześnie zupełnie niezależna marka względem popularnego looter-shootera. T...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?