GRID: Legends przedpremierowo na nowym zwiastunie

W sieci opublikowano nowy materiał filmowy, promujący najnowsze dzieło studia Codemasters - chodzi oczywiście o GRID: Legends.

@ 03.02.2022, 21:09
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

GRID: Legends przedpremierowo na nowym zwiastunie

Firmy Codemasters i Electronic Arts opublikowały zwiastun nowych funkcji dla nadchodzącej ścigałki GRID Legends, która ma zostać wydana jeszcze w tym miesiącu.

Z filmu wynika, że jest na co czekać, a wśród atrakcji wymienić trzeba tryb fabularny Driven to Glory. Gra opowie historię kierowców walczących o tytuł mistrza GRID World Series poprzez wyścigi na całym świecie. Gracz będzie ścigać się na torach w wielu kultowych lokalizacjach, w tym w Chicago, Barcelonie, Londynie i Brands Hatch.

Kolejną dużą nowością jest tryb wieloosobowy w grze. Zespół za nią odpowiedzialny twierdzi, że będziemy mogli wskoczyć do niektórych wyścigów, bez względu na to, na której platformie gramy i rywalizować z maksymalnie 22 graczami. Będzie to również część trybu kariery, w którym można ścigać się w 250 zawodach.

Poniżej możecie sprawdzić zwiastun jeszcze innych trybów i funkcji GRID Legends. Gra zadebiutuje 25 lutego na Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 i PC.


Sprawdź także:
GRID: Legends

GRID: Legends

Premiera: 25 lutego 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

GRID: Legends to druga część odświeżonej marki gier wyścigowych TOCA Race Driver. Rebootem marki było wydane w 2019 roku GRID. Za tę odsłonę, podobnie jak i za cały cykl,...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?