Shadow Warrior 3 - znamy datę premiery

Deweloperzy Shadow Warrior 3 ujawnili wreszcie datę premiery gry. Przy okazji w sieci opublikowano nowy zwiastun projektu.

@ 01.02.2022, 08:42
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Shadow Warrior 3 - znamy datę premiery

Na pewno wielu z naszych czytelników z niecierpliwością wyczekiwało na premierę Shadow Warrior 3. Tytuł pierwotnie zadebiutować miał jeszcze pod koniec minionego roku, ale debiut przesunięto na rok bieżący, choć nie podano konkretnej daty. Wreszcie się to jednak zmieniło.

Studio Flying Wild Hog, deweloperzy przedsięwzięcia, ujawniło, że Shadow Warrior 3 znajdziemy w sklepach dokładnie 1 marca. Będziemy wówczas mogli zagrać na PC, PS4 oraz Xboksach One, a za sprawą wstecznej kompatybilności również na konsolach obecnej generacji. Ujawnienie daty premiery uświetniono za sprawą nowego zwiastuna.

Akcja Shadow Warrior 3 toczy się zaraz po wydarzeniach z "dwójki". Lo Wang - główny bohater - wyrusza w podróż ze swoim nemezis, Orochi Zillą, by pojmać smoka. Jak dowiadujemy się ze zwiastuna, smok to znacznych rozmiarów. Wyzwanie nie będzie oczywiście łatwe, ale na szczęście mamy szeroki wachlarz wyposażenia.

Zapowiada się bardzo ciekawie, a samodzielnie Shadow Warrior 3 sprawdzicie 1 marca, czyli za miesiąc.


Sprawdź także:
Shadow Warrior 3

Shadow Warrior 3

Premiera: 01 marca 2022
PC, PS4, XBOX ONE

Shadow Warrior 3 to już trzecia, jak sam tytuł wskazuje, część serii Shadow Warrior, wskrzeszonej z niebytu przez polskie studio Flying Wild Hog. "Trójka" ponownie pozwal...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?