Sea of Thieves - plany na 2022 rok i usunięcie trybu Areny

Studio Rare zapowiedziało zawartość, którą mają zamiar wzbogacić Sea of Thieves w trwającym już 2022 roku. W ogłoszeniu znalazła się zapowiedź wprowadzenia fabularnych zadań skupionych w ramach dwóch segmentów - Adventures i Mysteries - które będą się nawzajem uzupełniały, a także usunięcie trybu Areny.

@ 29.01.2022, 11:32
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, xbox one, xbox x/s

Sea of Thieves - plany na 2022 rok i usunięcie trybu Areny

Studio Rare, twórcy Sea of Thieves, nie zwalniają tempa i po rekordowym 2021 roku prezentują plany na nadchodzące dwanaście miesięcy. W 2022 bowiem mamy dostać pięć kolejnych sezonów, a także zupełnie nowe wariancje fabularyzowanych wyzwań - Adventures i Mysteries!

Zgodnie z zapowiedzią sprzed kilku dni, studio Rare wypuściło do sieci blisko dwudziestominutowy film, w którym prezentuje plany na rozwój Sea of Thieves w trwającym już 2022 roku. Wśród największych nowości znalazły się nowe fabularne przygody, Adventures i Mysteries, oraz usunięcie trybu Areny. Ten nie cieszył się szczególną popularnością, czego dowodem jest 2% - tyle czas gracze, uśredniając, w nim spędzali, grając w SoT.

Przygody, czyli wspomniane Adventures, będą czasowo limitowanymi sekwencjami questów, mających wprowadzić gracza w dany scenariusz uzupełniany przez Tajemnice (Mysteries). Przygody jednak trwać będą dwa tygodnie, a finał (co najmniej trzy tygodnie) będzie zwieńczeniem każdego kolejnego sezonu (czyli dostaniemy ich dokładnie pięć). Pierwsze Adventures zatytułowane są Shrouded Island - zwiastun CGI możemy obejrzeć poniżej.

Tajemnice z kolei są uzupełnieniem Przygód. O ile jednak te drugie są bardziej liniowe i skupiają się na fabule, o tyle pierwsze lepiej wpasują się w kooperacyjny klimat (choć oczywiście będzie można je wykonać również samodzielnie) - polegać bowiem mają na rozwiązywaniu przez załogę zagadek i łamigłówek.Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?