Komputer w obudowie Plasma Guna z serii DOOM trafił na WOŚP

Bethesda Polska i Nvidia wystawiły na charytatywną aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy niesamowite dzieło sztuki - komputer w wykonanej przez Stanisława "Tipsa" Wiertelaka obudowie wyglądającej jak ikoniczny Plasma Gun z serii DOOM!

@ 28.01.2022, 11:00
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
inne

Komputer w obudowie Plasma Guna z serii DOOM trafił na WOŚP

Jeśli macie wolne dziesięć tysięcy złotych (prawdopodobnie tyle będziecie musieli wyłożyć przed końcem aukcji) i ochotę, by wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, a przede wszystkim jesteście fanami DOOM-a, to nadarza się ku temu idealna okazja - polski oddział Bethesda Softworks i firma Nvidia wystawiły unikatowy komputer wykonany na modłę pistoletu plazmowego (Plasma Gun) z cyklu DOOM!

Na możliwość zalicytowania i ewentualnego kupna absolutnie kolekcjonerskiego PC-ta wsadzonego do ręcznie wykonanej obudowy w kształcie Plasma Guna z cyklu DOOM macie jeszcze dwa dni - aukcja kończy się 30 stycznia! Naturalnie musicie mieć odrobinę wolnych środków na koncie, bo na ten moment, 28 stycznia, cena za unikatowy komputer wynosi 9 200 złotych. Na WOŚP urządzenie wykonane przez Stanisława "Tipsa" Wiertelaka trafiło dzięki Bethesdzie Polska i Nvidii, które razem, w ramach projektu NVIDIA CHARITY STREAM 2022, postanowiły wystawić to niezwykłe dzieło sztuki na sprzedaż (na szczytny cel, oczywiście).

Jeśli zatem jeśli jesteście filantropami większego kalibru, to nie zwlekajcie - macie tylko 2 dni!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosTheCerbis   @   12:11, 28.01.2022
Niezła dekoracja przy okazji.