Znamy datę premiery Steam Deck

Valve wreszcie ujawniło kiedy rozpocznie wysyłkę konsol Steam Deck do osób, które zdecydowały się na jej zakup.

@ 28.01.2022, 09:48
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, sprzęt

Znamy datę premiery Steam Deck

Steam Deck to ciekawie zapowiadająca się kieszonsolka opracowana przez Valve. Do tej pory wiedzieliśmy, że urządzenie trafi w ręce graczy w lutym, a teraz ujawniono wreszcie kiedy dokładnie mamy się go spodziewać. Premiera Steam Deck zaplanowana została na 28 lutego!

Valve potwierdziło, że przetwarzanie zamówień ze Steam Deck rozpocznie się 25 lutego. W tym właśnie dniu osoby, które złożyły zamówienia przedpremierowe dostaną powiadomienia w formie maili i będą mieć 72 godziny na to, by opłacić zakup. Jeśli tego nie zrobią, zamówienie przejdzie na pierwsza osobę w liście oczekujących. Wysyłka rozpocznie się trzy dni później, czyli 28 lutego.

Jak się dowiedzieliśmy, Valve pracuje obecnie nad ostatnimi poprawkami i modyfikacjami, ale korporacja potwierdza, że kieszonsolka trafi w ręce kupujących w przyszłym miesiącu, albo zaraz na początku marca (gdy weźmiemy pod uwagę drogę od nadawcy do odbiorcy). W sieci na pewno pojawi się wówczas mnóstwo recenzji i opisów, a my postaramy się je sprawnie pogrupować i Wam zaprezentować.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   15:51, 28.01.2022
Jestem ciekaw pierwszych wrażeń i opinii o SD.
0 kudosfebra1976   @   06:25, 29.01.2022
Ja też, ostatnimi czasy często jestem w rozjazdach więc taka konsolka byłaby idealna.