Serious Sam: Siberian Mayhem dostępne; jest zwiastun premierowy

W sieci pojawił się nowy materiał filmowy, promujący Serious Sam: Siberian Mayhem. Wideo opublikowano z okazji premiery gry.

@ 27.01.2022, 21:19
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Serious Sam: Siberian Mayhem dostępne; jest zwiastun premierowy

Serious Sam: Siberian Mayhem to samodzielny dodatek, stanowiący swoistą kontynuację Serious Sam 4, za którego powstaniem stoi studio Timelock. Rozszerzenie jest już dostępne w sieci, a jeśli rozważacie jego zakup, pamiętajcie, że dostępny jest wyłącznie na Steam.

Serious Sam: Siberian Mayhem prezentuje wydarzenia, jakie miały miejsce po zakończeniu Serious Sam 4. Główny bohater wyrusza tu na Syberię, aby zapolować na Generała Branda. Zaczynamy na wybrzeżu, a następnie przemierzamy kolejne obszary, walcząc, pozyskując nowe wyposażenie i eliminując nowych oponentów. W sumie poziomów przygotowano pięć.

Jak wspomniałem, Serious Sam: Siberian Mayhem dostępne jest obecnie wyłącznie na komputerach osobistych, ale w przyszłości zadebiutuje również na konsolach, choć na razie nie wiemy kiedy dokładnie. Poniżej rzucić okiem możecie na zwiastun premierowy projektu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?