Co najmniej trzy części Call of Duty zadebiutują jeszcze na PlayStation

Sony zdążyło podpisać umowę z Activision zanim korporacja przejęta została przez Microsoft.

@ 27.01.2022, 20:40
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Co najmniej trzy części Call of Duty zadebiutują jeszcze na PlayStation

Pisaliśmy niedawno o tym, że Microsoft zdecydował się przejąć Activision Blizzard. Niedługo po tym, w sieci pojawiły się wypowiedzi przedstawicieli PlayStation twierdzących, że Activision najprawdopodobniej przestrzegać będzie podpisanych wcześniej umów, a w rezultacie Call of Duty nadal debiutować będzie na platformach Japończyków. Teraz pojawiły się nowe informacje w temacie.

W raporcie opracowanym przez ekipę portalu Bloomberg czytamy, że Activision zamierza wydać jeszcze co najmniej trzy kolejne odsłony serii Call of Duty na PlayStation. Odpowiednią umowę Sony podpisało kilka tygodni przed przejęciem Microsoftu, a to oznacza, że jest ona wiążąca, choć - z oczywistych względów - szczegółowych zapisów nie znamy.

Jeśli chodzi o to, czego mniej więcej możemy się spodziewać, nie byłoby zaskoczeniem, gdyby na PlayStation zadebiutowało tegoroczne - rzekome - Call of Duty: Modern Warfare 2, a także opracowywane podobno Call of Duty: Warzone 2. Prawdopodobnie zagramy też w przyszłoroczne Call of Duty, przygotowywane przez studio Treyarch. Co ciekawe, Modern Warfare 2 oraz CoD od Treyarch będą dostępne na konsolach poprzedniej generacji.

Czekamy oczywiście na jakiekolwiek konkrety, a gdy takowe się pojawią, nie omieszkamy się nimi z Wami podzielić. Póki co, pamiętajcie, że mamy do czynienia wyłącznie ze spekulacją.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?