Gran Turismo 7 - wjechał najnowszy zwiastun gry Polyphony Digital

Polyphony Digital opublikowało kolejny materiał filmowy promujący Gran Turismo 7.

@ 27.01.2022, 20:09
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4, ps5

Gran Turismo 7 - wjechał najnowszy zwiastun gry Polyphony Digital

Sony wypuściło nowy zwiastun Gran Turismo 7, który podkreśla działanie sprzężenia zwrotnego w grze (haptyki), które stało się możliwe dzięki kontrolerowi DualSense.

Podobnie jak inne ekskluzywne (i nie tylko) gry na PS5, integracja DualSense odgrywa dużą rolę w rozgrywce, a firma Polyphony Digital, twórcy Gran Turismo, korzysta z dobrodziejstw nowego urządzenia, aby odtworzyć wrażenie jazdy samochodem wyścigowym po wirtualnych torach.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy pojawiło się mnóstwo zwiastunów Gran Turismo 7, podkreślających najważniejsze aspekty gry. Tytuł ma powrócić do korzeni serii i skorzystać z całego jej dorobku: oryginalnych i kultowych tras, ale również typowego podejścia do rozgrywki  jednoosobowej. Wielki tryb kariery ma powrócić i zapewnić długie godziny zabawy.

Siódma część serii ma zostać wydana 4 marca 2022 roku, a dostępna będzie ona na PlayStation 5 i PlayStation 4.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?