Sprawdźcie jak łatwo wymienić panele w PlayStation 5

Redakcja PlayStation Access przygotowała stosowny materiał, pokazujący w jak prosty sposób wymienia się panele w PlayStation 5 na inną wersję kolorystyczną.

@ 22.01.2022, 13:09
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
ps5

Sprawdźcie jak łatwo wymienić panele w PlayStation 5

Temat zmiennych paneli do PlayStation 5 ciągnął się od dawna. Najpierw Sony blokowało wszelakie projekty firm zewnętrznych, by ostatecznie - zapewne pod presją fanów - w końcu przygotować alternatywne zestawy. Zaprezentowano je pod koniec zeszłego roku i są już dostępne w sprzedaży.

Niestety, kupić się je da wyłącznie za granicą, gdyż na polski rynek jeszcze nie trafiły. Zapewne za jakiś czas dostępność ulegnie poprawie, tym bardziej, że pady DualSense odpowiadające kolorystycznie nowym panelom da się już kupić w Polsce.

Jednak póki co możemy rzucić okiem na wideo przygotowane przez redakcję PlayStation Access. Pokazano tam, w jak prosty sposób wymienia się oryginalny panel w PlayStation 5 na alternatywną wersję kolorystyczną. Cały proces trwa dosłownie kilka chwil.

Na chwilę obecną nowe panele da się kupić m.in. w Wielkiej Brytanii, ale tylko w kolorze czarnym i czerwonym. Pozostałe, nieco bardziej fikuśne warianty, mają trafić na rynek w przeciągu kolejnych miesięcy - miejmy nadzieję, że już z globalną dostępnością.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?