Star Wars Jedi: Upadły Zakon 2 jeszcze w tym roku, a premiera Dragon Age IV dopiero w roku przyszłym

W sieci pojawiły się nowe plotki dotyczące premier Star Wars Jedi: Upadły Zakon 2 oraz Dragon Age IV. Nie mamy nadal informacji oficjalnych.

@ 21.01.2022, 10:41
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Star Wars Jedi: Upadły Zakon 2 jeszcze w tym roku, a premiera Dragon Age IV dopiero w roku przyszłym

Tom Henderson regularnie publikuje na Twitterze rozmaite branżowe plotki, dotyczące między innymi gier Electronic Arts. Z najnowszych wpisów wynika, że Dragon Age 4 nie zadebiutuje na pewno w roku bieżącym, ale zamiast tego dostaniemy Star Wars Jedi: Upadły Zakon 2.

W obu przypadkach Henderson powołuje się na źródła posiadające odpowiednią wiedzę. Nie mówimy tu więc o tym, że ktoś coś słyszał, a następnie przekazał dalej. Donosiciel rozmawiał z osobami na tyle kompetentnymi, że praktycznie mamy pewność co do tego, co napisał.

Z wpisów dowiadujemy się, że Dragon Age IV nie trafi do sprzedaży w roku bieżącym, a to oznacza, że premierę przesunięto na fiskalny rok 2024, czyli po 31 marca 2023 roku. Co ciekawe, mniej więcej to samo mówił wcześniej dziennikarz, Jeff Grubb.

Jeśli chodzi o drugi tytuł, Star Wars Jedi: Upadły Zakon 2 powinno zostać zaprezentowano 5 maja, a do premiery dojdzie pod koniec bieżącego roku. Także i tym razem za doniesienia odpowiada Tom Henderson, powołując się na kogoś, kto ma dostęp, lub jest deweloperem.

Czekamy oczywiście na więcej informacji. Wszelkie będziemy Wam przekazywać na bieżąco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoskobbold   @   15:19, 21.01.2022
Upadły zakon mnie rozczarował. Tytuł bez własnej tożsamości, posklejany z różnych elementów, gdzie każdy element działał co najwyżej średnio. Wolałbym zdecydowanie zobaczyć nowego DA w tym roku. No chyba, że będą dalej brnąć w tym samym kierunku co Inkwizycja i Andromeda...to nie czekam.
1 kudosguy_fawkes   @   22:58, 24.01.2022
Mnie Fallen Order bardzo się podobało, nawet pomimo denerwującego momentami braku jakiejkolwiek szybkiej nawigacji po lokacjach, więc dwójkę chętnie przytulę. Na taką dawkę Star Warsów fan Star Treka może sobie pozwolić. ;)