Kolejna odsłona Need for Speed zadebiutuje jesienią bieżącego roku?

Chodzi oczywiście o ploteczki. Ich źródłem jest jednak osoba, która wielokrotnie serwowała nam prawdziwe doniesienia.

@ 21.01.2022, 10:05
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Kolejna odsłona Need for Speed zadebiutuje jesienią bieżącego roku?

Cykl Need for Speed od dłuższego czasu nie może oczarować nas żadną wyjątkowo porywającą odsłoną. Jest jednak szansa, że tym razem takową dostaniemy, a jej premierę zaplanowano na okres jesienny bieżącego roku. Na to przynajmniej wskazują ploteczki, jakie pojawiły się w sieci.

Nad kolejną odsłoną serii Need for Speed pracuje w tym momencie studio Criterion Games, a znany insider, Tom Henderson, uważa, że do jej premiery dojdzie we wrześniu lub październiku bieżącego roku. Jak wszystko pójdzie dobrze, będzie to pierwsza odsłona popularnej serii od 2019 roku, kiedy zadebiutowała ostatnia, czyli Heat.

O nowym Need for Speed w tym momencie niestety nie wiemy praktycznie nic. Pozostaje nam się w związku z tym uzbroić w cierpliwość i wyczekiwać na nowe informacje w temacie. Jak tylko się pojawią, będziemy Was informować na bieżąco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?