LEGO Star Wars: The Skywalker Saga zadebiutuje 5 kwietnia

Studio Traveller's Tale i firma Warner Bros wraz z nowym gameplayem pochodzącym z długo oczekiwanego LEGO Star Wars: The Skywalker Saga ogłosiły kolejny termin debiutu największej "klockowej" adaptacji Gwiezdnych Wojen - 5 kwietnia. Dzieło zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch w polskiej wersji językowej - napisach i dubbingu.

@ 20.01.2022, 21:07
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga zadebiutuje 5 kwietnia

Długo oczekiwana nowa gra studia Traveller's Tale w uniwersum duńskich klocków, czyli LEGO Star Wars: The Skywalker Saga, wreszcie dostała nową datę premiery! Tytuł przekładany dwukrotnie teraz ma ukazać się na komputerach osobistych oraz konsolach obecnej (Xbox Series X|S i PlayStation 5) i zeszłej generacji (Xbox One, PS4, Nintendo Switch) dokładnie 5 kwietnia!

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga po zapowiedzi jeszcze w 2019 roku i dwukrotnie przesuniętej premierze długo unikało publicznej uwagi. Ale wraz z debiutem nowego gameplayu od razu ogłoszono kolejny termin - 5 kwietnia! Ta największa "klockowa" adaptacja Gwiezdnych Wojen obejmie wszystkie dziewięć filmów i pozwoli na niespotykaną w tej marce swobodę, gdzie gracze sami podróżują w kosmosie i za pomocą mapy galaktyki na holoprojektorze wyznaczają własną drogę przez kolejne części sagi, stopniowo odblokowując planety i eksplorując świat gry.

W Polsce dystrybucją dzieła Traveller's Tale jest firma Cenega, która zapowiedziała, że produkcja będzie w polskiej wersji językowej - nie tylko pod postacią napisów, ale też w pełni udźwiękowionych dialogów (dubbing)! Do sklepów trafi specjalna edycja deluxe, w skład której poza pudełkiem z grą znajdą się też dodatkowe DLC (siedem pakietów postaci) oraz figurka LEGO Luke'a Skywalkera.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?