Zobacz najnowszy zwiastun GRID: Legends

GRID: Legends z nowy zwiastunem promocyjnym od Codemasters.

@ 20.01.2022, 20:18
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Zobacz najnowszy zwiastun GRID: Legends

Codemasters i EA udostępnili nowy zwiastun GRID Legends, przedstawiając jednego z nadchodzących zawodników w postaci kierowcy wyścigowego Valentina Manzi.

Manzi jest głównym kierowcą zespołu Voltz Racing, jednym z kilku, jakich napotkamy w trybie fabularnym Driven to Glory w grze. W produkcji odgrywa go gwiazda "Sex Education", Ncuti Gatwa, i według Johna Merchanta z Codemasters, był świetnym dodatkiem do obsady. „Praca z Ncuti była przyjemnością. Jego rola Valentina Manziego przeniosła nasz tryb fabularny, Driven to Glory, na wyższy poziom i wiemy, że jego zwolennicy będą cieszyć się ściganiem u jego boku.''

Oczywiście nie tylko kierowcy są w grze – chodzi również o samochody. Dlatego zwiastun daje nam krótkie pokaz Tushek TS 900 Racer Pro. Po raz pierwszy austriacko-słoweński producent supersamochodów pojawił się w grze wyścigowej i wkracza naprawdę z piskiem opon.

„Z zaledwie 12 fizycznymi samochodami na całym świecie, ta ekskluzywna hybryda stanie się ulubieńcem fanów dzięki jej prowadzeniu, wydajności i maksymalnej prędkości 380 km/h. TS 900 Racer Pro to najlżejszy dostępny hybrydowy hipersamochód, którego każdy element został zaprojektowany z myślą o zmniejszeniu masy i zapewnieniu najlepszych wrażeń z wyścigów. W grze TS 900 Racer Pro zapewnia wszystkie emocje, jakich gracze oczekują od hipersamochodu, i rzuci wyzwanie najbardziej utalentowanemu kierowcy na miejskich torach i tradycyjnych torach wyścigowych”. - czytamy w opisie.

GRID Legends pojawi się 25 lutego na Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 i PC.


Sprawdź także:
GRID: Legends

GRID: Legends

Premiera: 25 lutego 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

GRID: Legends to druga część odświeżonej marki gier wyścigowych TOCA Race Driver. Rebootem marki było wydane w 2019 roku GRID. Za tę odsłonę, podobnie jak i za cały cykl,...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?