Horizon II: Forbidden West z nowym fabularnym zwiastunem

PlayStation przedstawia najnowszy zwiastun promujący Horizon II: Forbidden West. Premiera gry za miesiąc - 18 lutego.

@ 19.01.2022, 21:18
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4, ps5

Horizon II: Forbidden West z nowym fabularnym zwiastunem

Na zaledwie miesiąc przed premierą Horizon II: Forbidden West mamy nowy zwiastun fabularny, oferujący wgląd w nadchodzącą przygodę Aloy.

W miarę jak blog PlayStation wrzuca kolejne informacje do sieci, dowiadujemy się, że Aloy nie będzie sama podczas wędrówki. Zarówno Nora Brave Varl, jak i Vanguard Captain Erend powracają z poprzedniej gry. Dołączą do nich także nowe postacie, w tym Zo, Alva i Kotallo. Być może poznamy niektórych z tych bohaterów w nadchodzącym spin-offie PS VR - Horizon Call of the Mountain.

Zmierzą się z nowym zagrożeniem, Regellą, która przewodzi plemieniu buntowników z Tenakth. Wygląda na to, że zdobyli oni moc maszyn dla własnych nikczemnych planów zawładnięcia piękną krainą przedstawioną w grze. Aloy spotka również Sylensa, Hekarro i tajemniczą nową postać, Tildę.

Forbidden West pojawi się u nas już wkrótce, 18 lutego na PlayStation 5 i PlayStation 4. 


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   17:16, 20.01.2022
Pomyśleć, że został już tylko miesiąc Szczęśliwy Coś czuje, że fabuła będzie jeszcze bardziej epicka niż w pierwszej części.
0 kudosshuwar   @   07:47, 21.01.2022
Też na to liczę i czekam na wersję PC.