Premiera Steam Deck niezagrożona

Valve ujawniło, że Steam Deck trafi w ręce graczy w lutym. Choć nadal nie mamy konkretnego terminu.

@ 17.01.2022, 09:38
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Premiera Steam Deck niezagrożona

Nadal nie mamy jeszcze dokładnego terminu premiery Steam Deck, ale Valve zapewnia potencjalnych klientów, że platforma trafi do sklepów zgodnie z zapowiedzią, czyli w lutym 2022 roku. Pandemia na szczęście nie wpłynie na kolejne opóźnienie.

"Globalna pandemia, problemy z dostawami, problemy z transportem, wygląda jednak na to, że będziemy w stanie rozpocząć wysyłki pod koniec lutego". Oznacza to, że wszystko idzie zgodnie z planem, choć nie bez istotnych komplikacji.

Valve od razu postanowiło potwierdzić, że intensywnie testuje Steam Deck, aby sprawdzić które gry działają dobrze, a które wymagają jakiś aktualizacji. Testy odbywają się na wielu urządzeniach jednocześnie, aby przebiegały szybko i sprawnie. Co ważne, deweloperzy będą otrzymywać na bieżąco specjalne zestawy platformy, by mogli sami także tworzyć i testować swoje dzieła.

Trzymamy kciuki za to, by tym razem faktycznie wszystko poszło gładko.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?