Call of Duty: Vanguard sprzedaje się średnio, więc niedługo Modern Warfare 2

Call of Duty: Vanguard i jego sprzedaż nie zadowala Activision, więc korporacja ciśnie na premierę Modern Warfare 2.

@ 13.01.2022, 22:26
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps5, xbox x/s

Call of Duty: Vanguard sprzedaje się średnio, więc niedługo Modern Warfare 2

Wczesna data wydania Call of Duty: Modern Warfare 2 (2022) jest podobno w planach Activision ze względu na słabe wyniki sprzedaży Call of Duty: Vanguard.

Chociaż nikt z ekipy odpowiedzialnej za serię Call of Duty jeszcze tego nie potwierdził, to podobno kolejny tytuł z tej przebojowej serii ma być kontynuacją rebootu Modern Warfare z 2019 roku. Sequel miał się ukazać na początku listopada, podobnie jak wszystkie inne tytuły Call of Duty, ale wygląda na to, że może się to zmienić.

Plotka pochodzi od insidera branżowego, Toma Hendersona, który twierdzi, że Call of Duty: Modern Warfare 2 (2022) zostanie ogłoszone latem. Henderson stwierdził, że "słyszy pogłoski, jakoby tytuł mógł trafić do sprzedaży w październiku".

Zazwyczaj Call of Duty debiutuje na początku listopada, październikowa data premiery nie byłaby jednak niczym wyjątkowym. Black Ops 4 był jednym z pierwszych tytułów, które zostały wydane na początku października, a innymi grami z tej serii, które debiutowały w październiku, były Call of Duty, Call of Duty 2 i Call of Duty: Modern Warfare (2019 ).


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   12:18, 14.01.2022
A może zamiast wydawać rok w rok to samo, powinni dać odpocząć tej marce, albo robić 2-3 letnie przerwy między odsłonami. To i pomysły by były na jakąś fabułę czy nowości i również gracze nie byli by tak przesyceni.
0 kudosbalic87   @   10:56, 15.01.2022
Cytat: dabi132
A może zamiast wydawać rok w rok to samo, powinni dać odpocząć tej marce, albo robić 2-3 letnie przerwy między odsłonami. To i pomysły by były na jakąś fabułę czy nowości i również gracze nie byli by tak przesyceni.
Ja nawet zaakceptowalbym tego przyslowiowego odsmazanego kotleta i zjadlbym go ze smakiem gdyby tworcy serii nie odchodzili od kampanii oferujac singla na zaledwie kilka godzin rozgrywki... Jak dla mnie to zdecydowanie zbyt malo aby w dniu premiery zaplacic za gre 300 zl jezeli preferuje sie wylacznie taki model zabawy.

Moim zdaniem powinni sie zdecydowac i albo wydawac gre singlowa albo multi... jak widac widac gracze lubiacy gre po sieci wola zabugowanego bf-a (ale to juz inna kwestia) wiec cod powinien powinien wiecej zainwestowac w dobra kampanie fabularna gdyz ta oferowana w vanguard jest przyzwoita (glownie ze wzgledu na widowiskowosc) i szczerze mowiac (z reka na sercu) sam bym sie na nia skusil gdyby tylko byla dluzsza !

Tak wiec na to licze w kolejnej odslonie modern warfare !
0 kudosIgI123   @   13:07, 16.01.2022
Co prawda ostatni CoD w jaki grałem to był Black Ops z 2009, ale ten Vanguard to wybitna lipa z tego co widzę jeśli chodzi o kampanię. Cutscenki i filmowość, jakieś super-oddziały bohaterów, kiedy World at War pokazał idealny sposób jak ukazywać II W.Ś.