Pokémon Legends: Arceus na 13-minutowym gameplayu

Najnowsze Pokémony w otwartym świecie pod koniec stycznia zadebiutują na Switchu.

@ 13.01.2022, 16:01
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
switch

Pokémon Legends: Arceus na 13-minutowym gameplayu

Już 28 stycznia do sprzedaży trafi gra Pokémon Legends: Arceus, więc na łamach oficjalnego kanału serii na YouTube pojawiło się całkiem długie nagranie, prezentujące grę w akcji.

Wydarzenia w Pokémon Legends: Arceus mają miejsce w krainie Sinnoh, którą doskonale znają fani gier Pokemon Diamond oraz Pokemon Pearl. Tym razem rzec dzieje się jednak w odległej przeszłości, czyli na długo przed takimi wydarzeniami, jak chociażby poznanie się Asha Ketchuma z Pikachu.

Pokemon Legends: Arceus wcielamy się w postać bohatera, który stawia sobie za cel wybudowanie pierwszego Pokedexu na wyspie oraz rozwikłanie zagadki legendarnego Pokemona - Arceusa. Na początku zabawy towarzyszy mu jeden z Pokemonów startowych - do wyboru są Rowlet, Cyndaquil lub Oshawott. Standardowo szybko łapiemy jednak kolejne stworki.

Poniższy materiał dobrze obrazuje, czego możemy spodziewać się po grze. Formuła nie różni się szczególnie od poprzednich odsłon, ale twórcy przygotowali garść nowości, które prezentowane są na materiale. Trzeba przyznać, że jako całość gra prezentuje się zaskakująco ciekawie.


Sprawdź także:
Pokemon Legends: Arceus

Pokemon Legends: Arceus

Premiera: 28 stycznia 2022
SWITCH

Pokemon Legends: Arceus to kolejna odsłona cyklu Pokemon, przeznaczona na Nintendo Switch. Za grę odpowiada studio GameFreak. Tytuł łączy grę akcji z rozgrywką w otwartym...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   10:47, 15.01.2022
Nie jestem wielkim fanem pokemonów, moja znajomość serii zatrzymała się bodaj na drugiej generacji, ale muszę powiedzieć, że obecna forma gry prezentuje się interesująco. Chętnie bym zagrał żeby przypomnieć sobie jak to kiedyś było za czasów pokemonów z gameboy'a Szczęśliwy