Shadow Warrior 3 nie będzie przesadnie długą grą

Twórcy Shadow Warrior 3 ujawnili ile mniej więcej czasu potrzebowali będziemy na jednokrotne ukończenie gry. Zrobili to oczywiście z humorystycznym akcentem.

@ 12.01.2022, 21:11
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Shadow Warrior 3 nie będzie przesadnie długą grą

Wciąż niestety czekamy na informacje dotyczące daty premiery Shadow Warrior 3. mimo że nie sposób powiedzieć kiedy dokładnie one do nas dotrą, wiemy ile mniej więcej czasu pochłonie jednokrotne przebrnięcie przez wątek fabularny gry.

Przedstawiciele Flying Wild Hog, studia odpowiedzialnego za Shadow Warrior 3, opublikowali w sieci niedługi wpis na Twitterze. Nawiązuje on do wcześniejszej wiadomości na temat długości Dying Light 2, z której wynikało, że dzieło Techlandu wystarczy nam na mniej więcej 500 godzin.

Z wpisu związanego z Shadow Warrior 3 dowiadujemy się, że także i je ukończymy w 500 godzin, tyle tylko, że zrobimy to aż 60 razy! Co to oznacza? Ano to, że jednokrotne dotarcie do finału powinno pochłonąć mniej więcej 8,3 godziny naszego wolnego czasu.

Shadow Warrior 3 dostępne będzie "niebawem", a zagramy w nie na PC, PS4 oraz Xboksie One. Wydanie przeznaczone dla konsol obecnej generacji jest w trakcie opracowywania, choć szczegółów na jego temat brak.


Sprawdź także:
Shadow Warrior 3

Shadow Warrior 3

Premiera: 01 marca 2022
PC, PS4, XBOX ONE

Shadow Warrior 3 to już trzecia, jak sam tytuł wskazuje, część serii Shadow Warrior, wskrzeszonej z niebytu przez polskie studio Flying Wild Hog. "Trójka" ponownie pozwal...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?