Microsoft zmienił zasady współpracy z Activision

Chodzi oczywiście o kontrowersje, jakie otaczają Activision od kilku dobrych miesięcy.

@ 12.01.2022, 20:36
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one, xbox x/s

Microsoft zmienił zasady współpracy z Activision

Activision miało ostatnio niemałe problemu z związku z aferą o prześladowanie pracowników, o której pisaliśmy wielokrotnie (ostatnio w tym miejscu). Korporacja stara się obecnie doprowadzić do porządku bałagan, który przez lata powstawał, a wielu jej partnerów, w tym Microsoft, zmieniło do niej swoje podejście.

Szef Xboksa, Phil Spencer, rozmawiał niedawno z redakcją New York Times, a podczas wywiadu poruszony został temat partnerstwa z Activision. Okazuje się, że gigant z Redmond zmienił nieco swoje podejście do firmy Bobby'ego Koticka.

"Nie będę oczywiście publicznie mówił o tym, w jaki sposób współpracujemy z partnerami pokroju Activision. Zmieniliśmy jednak niektóre sprawy z nimi związane, a oni są tego świadomi", powiedział Spencer. "Każdy z naszych partnerów, jeśli mogę się od niego czegoś nauczyć lub pomóc mu w jakiś sposób, wolę to zrobić, niż bawić się w kiwanie palcem na inne firmy".

Następnie Spencer wspomniał o tym, że nie ma wpływu na to, jakie osoby zatrudniane są na najwyższych stanowiskach w rozmaitych korporacjach. Osoby tego typu wybierane są przez "udziałowców oraz zarząd". Rozmówca podkreślił, że wie, jakie są jego obowiązki i na tym właśnie się skupia.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?