Uragun przeszło spore zmiany - obejrzyjcie porównanie

W tym roku rodzime niezależne studio Kool2Play ma zamiar wypuścić w programie Steam Early Access swoje debiutanckie dzieło - strzelankę top-down pod tytułem Uragun. Gra została zapowiedziana w 2019 roku i od tego czasu przeszła spore zmiany, czym deweloperzy chwalą się na najnowszym gameplayu.

@ 12.01.2022, 18:14
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc

Uragun przeszło spore zmiany - obejrzyjcie porównanie

Uragun to niezależna strzelanka top-down, tworzona przez rodzime studio Kool2Play. Od momentu jej zapowiedzi, czyli 2019 roku, przeszła sporo zmiany, co twórcy podsumowują w najnowszym materiale promującym tę grę. Jeszcze w tym roku ma odbyć się premiera Uraguna w programie Steam Early Access!

Uragun zostało ogłoszone niespełna trzy lata temu, jako niewielka zręcznościówka / strzelanka, w której kamerę umieszczono w rzucie izometrycznym. Jeśli graliście w jeden z pierwszych tytułów studia 11 bit, Anomaly: Warzone Earth, powinniście natychmiast wiedzieć, z czym w tej produkcji Kool2Play będziemy mieli do czynienia.

Z racji tego, że od momentu pokazania pierwszego trailera minęło naprawdę sporo czasu, twórcy postanowili pochwalić się obecnym stanem prac; trzeba przyznać, że widać sporo usprawnień! Uragun ma w tym roku zadebiutować w Steam Early Access - żeby nie przegapić tej premiery, możecie dodać produkcję Polaków do swojej listy życzeń.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?