Zobaczcie najczęściej pobierane gry na PlayStation 5 w ubiegłym roku

FIFA 22 na czele najczęściej pobieranych gier z PlayStation Network w 2021.

@ 12.01.2022, 18:54
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4, ps5

Zobaczcie najczęściej pobierane gry na PlayStation 5 w ubiegłym roku

Sony ujawniło najczęściej pobierane gry na PlayStation 5 i PlayStation 4 za pośrednictwem PlayStation Network w 2021 roku i po raz pierwszy od lat Call of Duty nie było numerem jeden.

W przypadku PlayStation 5, NBA 2K22 znalazło się na szczycie list przebojów w 2021 roku w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, a FIFA 22 zajęła pierwsze miejsce w Europie. Call of Duty: Vanguard wskoczyło na drugie miejsce w obu regionach, podczas gdy Marvel's Spider-Man: Miles Morales i Battlefield 2042 znalazły się w pierwszej piątce list przebojów w USA/Kanadzie i Europie.

Warto odnotować jednak, iż Call of Duty kończy swój wieloletni okres, jako najczęściej pobierana gra w PSN. Black Ops Cold War był zwycięskie w 2020 roku, podczas gdy Modern Warfare znalazło się na szczycie list przebojów w 2019 roku.

Jednym z największych sukcesów tego roku jest wylądowanie Among Us na szóstym miejscu w Europie, co wydaje się być bardzo dobrym wynikiem, biorąc pod uwagę, że gra została wydana w połowie grudnia.

Poniżej lista najpopularniejszych gier dla naszego regionu na PlayStation 5:

  1. FIFA 22
  2. Call of Duty: Vanguard
  3. FIFA 21
  4. Spider-Man: Miles Morales
  5. Battlefield 2042
  6. Among Us
  7. Kena: Bridge of Spirits
  8. Far Cry 6
  9. It Takes Two
  10. Assassin's Creed Valhalla


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?